SUMMER NETBALL COMPETITION

TERM 4 2017

Under 8 Competition

Thursdays afternoons
4.15pm

  Team Name Team Contact
1 Saints Anita Burazer
2 South Eastern Kylie McMahon
3 Mascot Gems Annalese Burke
4 Claremont Alice Green
5 Fireballs Catherine Boisvert
6 Malabar Magic Kelly Hickman


Under 10 Competition

Thursdays afternoons
4.15pm

DIVISION: BLUE

  Team Name Team Contact
1 Coogee Pink Panthers Lynda Savanis
2 Double Bay Diamonds Diana Fraser
3 The Super Stars Eliza Stoyles
4 Coogee Dolphins Tracy Miller
5 Dream Catchers Tracey Bloxsom
6 Emeralds Tiki Walsh
7 Malabar Mermaids Rebecca Simmiss
8 Summer Saints Tanya Arathoon


DIVISION: BLACK

 
  Team Name Team Contact
1 St Cath's Sapphires Abby Moar
2 Bondi Beach Rainbows Tammy Ceppi
3 Randwick Summers Catriona Jenkins
4 St Michaels Dream Team Fiona Devereux
5 East Coast Angels Tracy McKinley
6 Shooting Stars Ingrid Oliveira
7 Eagles Paula Wynyard
8 Bondi Lamingtons Melisse Perks
9 Little Diamonds Holly Stringer
10 All Stars U10 Krissy Marsh


Under 12 Competition

Thursdays afternoons
5.15pm

DIVISION: BLUE

  Team Name Team Contact
1 Marrickville All Stars Lindy Fawcett
2 Mascot Ducks Emma Ryan 
3 Green Machines Tiki Walsh
4 East Cost Angels Red Alison McMahon
5 Bondi Brights Sara Hawkins
6 Diamonds Blue Michelle Beckley
7 Summer Heights Rebecca Collins
8 Blue Birds Theresa Hennesy


DIVISION: BLACK

 
  Team Name Team Contact
1 Clovelly Koalas Kerri Hancock
2 Bondi Sparklers Andrea Leahy
3 Posers Debbie Simitzis
4 Starships Paula Parsons
5 Coogee Dolphins Blue Debbie Ennis
6 Randwick Rugby Black Melissa Dibb
7 Randwick Rockets Alicia Palmer
8 Little Fillies Melissa Rogers


DIVISION: WHITE

 
  Team Name Team Contact
1 Diamonds White Alice Schneideman
2 Black Magic Katrina Katkris
3 Red Jellies Mel Smith
4 East Coast Angels Blue Natalie Norburn
5 Hot Shots Charmaine Jungblut
6 Winged Warriors Jean Small
7 Blue Summers Alison Hahn
8 The Twelvies Jacqui Fairboren


DIVISION: ORANGE

 
  Team Name Team Contact
1 Coogee Dolphins Yellow Debbie Ennis
2 Gazelles Leigh Hayim
3 BB Dreamers Leisa Millin
4 Las Chicas Briana Farran
5 Coogee 11's Danielle Behan
6 East Coast Angels White Tracy McKinley
7 St Anthony's Clovelly Kath Nishanian
8 Summer Daze Rowena O'Halloran


13 - 15's Competition

Thursdays afternoons
6.15pm

DIVISION: BLUE

  Team Name Team Contact
1 Coogee Pinks 1 Melissa Woodward
2 Spoilt Bratz Sharon Madison
3 Moriah Team 1 Ilana Levy
4 Moriah Team 2 Ilana Levy
5 All Stars Lisa Phillips
6 Team 03 Adila Abdul


DIVISION: BLACK  

 
  Team Name Team Contact
1 Emmanuel Kristy Reed
2 Moriah Team 3 Ilana Levy
3 Bondi Thunder Emma Latham
4 Coogee Dolphins U15's Tracy Mackey
5 Devil Cats Michelle Brown
6 The Panthers Melissa Full
7 Blue Divas Charmaine Jungblut
8 Moriah Team 4 Ilana Levy


DIVISION: WHITE

 
  Team Name Team Contact
1 Bondi United Anna Kiperman
2 Coogee Pinks 2 Leanne Smith
3 Hot Shots U15's Shayne Stokes
4 Maroubra Magpies Julia Campbell
5 Moriah Team 5 Ilana Levy
6 Pink Panthers Anita Finnigan
7 The Mixed Bunch Rachel Reay
8 St Spiridon Natalie Xylas